![Με υπογραφή Δ. Παπαϊωάννου Με υπογραφή Δ. Παπαϊωάννου](https://www.tanea.gr/wp-content/uploads/2024/04/FRONT_COVER.jpg)
Μια συλλεκτική έκδοση με τα ασπρόμαυρα σχέδια του Δημήτρη Παπαϊωάννου που απεικονίζουν περιστατικά της παραμονής του στο νησί της Ανάφης κυκλοφορεί από σήμερα αποκλειστικά στο Μ Shop – To Κατάστημα του Μεγάρου και έως τις 26 Απριλίου. Οι εκδόσεις ΝΟΜΑΣ συνέλεξαν τα σχέδια εκ του φυσικού, που ο Δημήτρης Παπαϊωάννου δημιούργησε τα τρία τελευταία καλοκαίρια στο νησί των Κυκλάδων και δημιούργησαν τη «σκηνοθετημένη» από τον ίδιο τον καλλιτέχνη έκδοση η οποία θα συνοδεύσει τις (sold out) παραστάσεις του ΙΝΚ στο Μέγαρο Μουσικής.