![Καίτη Φίνου: «Έφυγαν τα δόντια μου με τον Covid, σάπισαν κάτω από τις γέφυρες. Με έριξε ψυχολογικά» Καίτη Φίνου: «Έφυγαν τα δόντια μου με τον Covid, σάπισαν κάτω από τις γέφυρες. Με έριξε ψυχολογικά»](https://reporter.com.cy/images/O0KaVnmjw_0rYfJK5gut-ecrmLo=/660524/fill-480x480/KAITI_FINOY_1.jpg)
«Έχω εκφυλισμό της ωχράς κηλίδας. Ευχαριστώ τη Ναταλία Γερμανού που με έστειλε στην δική της οφθαλμίατρο και υπάρχει μια διαδικασία με ενέσεις και δεν συμμαζεύεται».
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ: Όλα τα νέα των celebrities με ένα κλικ στο #CelebrityNewsCyprus
Τον λόγο για τον οποίο δε βγάζει πλέον φωτογραφίες χαμογελαστή, αλλά και ένα ακόμη πρόβλημα που αντιμετωπίζει με τη υγεία της, αποκάλυψε μέσα από τον λογαριασμό της στο TikTok, η Καίτη Φίνου.
Η ηθοποιός,