Home themasports.com (Αθλητισμός) Τερματοφύλακας έκανε τρεις… γκάφες και δέχτηκε τρία γκολ μέχρι το 9′, βγήκε...

Τερματοφύλακας έκανε τρεις… γκάφες και δέχτηκε τρία γκολ μέχρι το 9′, βγήκε αλλαγή στο 12′ και η ομάδα του νίκησε! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Μανουέλ Μπαλντέ δέχτηκε τρία… χαζά γκολ μέσα σε εννέα λεπτά, με αποτέλεσμα να αντικατασταθεί άμεσα και η ομάδα του τελικά να νικήσει 4-3…

Ακολουθήστε μας στο Google news

Διεθνής με τη Γουινέα-Μπισάου, ο Μανουέλ Μπαλντέ βγάζει το ψωμί του στην Πορτογαλία με τη φανέλα της Πεναφιέλ ωστόσο η σεζόν δεν ξεκίνησε και τόσο καλά για τον Αφρικανό.

Βλέπετε, στην πρεμιέρα της Β’ κατηγορίας, ο 21χρονος τερματοφύλακας… χάρισε τρία γκολ στην Ολιβεϊρένσε μέχρι το 9ο λεπτό,