Home themasports.com (Αθλητισμός) «Μπαλωθιά» από τον Παναιτωλικό του Γιάννη Πετράκη, πήρε εκδίκηση από τον ΟΦΗ...

«Μπαλωθιά» από τον Παναιτωλικό του Γιάννη Πετράκη, πήρε εκδίκηση από τον ΟΦΗ με ΑΠΙΘΑΝΗ ανατροπή!

Το μαγικό γκολ του Μπαϊνοβιτς δεν αρκούσε στον ΟΦΗ, που είδε τον Παναιτωλικό να του… κλέβει τη νίκη (1-2) με ανατροπή και αυτογκόλ στο 84ο λεπτό.

Ακολουθήστε μας στο Google news

Μετά τον Ολυμπιακό ο Παναιτωλικός έκανε τη ζημιά και στον ΟΦΗ, τον οποίο κέρδισε στην έδρα του με σκορ 1-2, παρά το γεγονός πως έχανε μέχρι το 65ο λεπτό με 1-0.

Ο Στάγιτς αρχικά ισοφάρισε σε 1-1 με τον Χριστόπουλο στο 82ο με αυτογκολ να χαρίζει επί της ουσίας τη νίκη στην ομάδα του Αγρινίου.