Home themasports.com (Αθλητισμός) Δεν το καθάρισε όταν μπορούσε και πλήρωσε ακριβά τα λάθη του ο...

Δεν το καθάρισε όταν μπορούσε και πλήρωσε ακριβά τα λάθη του ο Ολυμπιακός κόντρα στην Εφές

Ο Ολυμπιακός ήταν μπροστά 36 λεπτά από την εξαιρετική επίθεση του, η Εφές τον βρήκε ευάλωτο αμυντικά και τον νίκησε 91-89. Ο καλύτερος φετινός Φουρνιέ ήταν και ο μοιραίος στο φινάλε.

Ακολουθήστε μας στο Google news

Ιδανικός αυτόχειρας στην Πόλη ο Ολυμπιακός. Οι “ερυθρόλευκοι” είχαν για 36 λεπτά το προβάδισμα κόντρα στην Εφές, ωστόσο τα συνεχόμενα λάθη στο φινάλε και η κακή αμυντική τους συμπεριφορά έφεραν την δεύτερη ήττα επί τουρκιμού εδάφους (2-2).

Η ομάδα του Γιώργου Μπαρτζώκα παρουσίασε εξαιρετικό πρόσωπο στην μεγαλύτερη διάρκεια του αγώνα,