![Αναμνηστική πλακέτα σε Κίκη Φιλίππου Αναμνηστική πλακέτα σε Κίκη Φιλίππου](https://themasports.tothemaonline.com/img/path/2049d129-f44a-434d-adce-3657dae4446b_443842077_1411495072873748_1321141773691230447_n.jpg)
Η ενημέρωση.
Ακολουθήστε μας στο Google news
Με την ευκαιρία της διεξαγωγής του τελευταίου αγώνα της τελικής φάσης του EURO U-17 στο γήπεδο του Εθνικού Άχνας μεταξύ της Πολωνίας και της Σλοβακίας για τον 3ο όμιλο, ο παρατηρητής της UEFA παρέδωσε αναμνηστική πλακέτα στον Πρόεδρο του Εθνικού Άχνας Κίκη Φιλίππου, ευχαριστώντας τον για την παραχώρηση του Σταδίου και την επιτυχή διεξαγωγή των αγώνων του EURO U-17.
Ο παρατηρητής του αγώνα Andi Zere, ευχαρίστησε επίσης τον κ.