![Η νέα συσκευασία της Melissa μας ταξιδεύει απ'το χθες, στο αύριο και για πάντα Η νέα συσκευασία της Melissa μας ταξιδεύει απ'το χθες, στο αύριο και για πάντα](https://www.sigmalive.com/application/cache/default/images/news/600x331/e85c89217e782c5ee5c5507e82cd8eab.png)
Η νέα συσκευασία της Melissa σηματοδοτεί το όραμα της εταιρείας για έναν κόσμο που τρέφεται και ζει ποιοτικά. Με παρακαταθήκη τη γνώση και την εμπειρία τριών γενεών, η Melissa ατενίζει το μέλλον με σεβασμό στο παρελθόν και τις διαχρονικές της αξίες.
Η νέα συσκευασία μετατρέπει σε απεικόνιση τα χρώματα του θεσσαλικού κάμπου: το μπλε του ουρανού και το ζεστό κίτρινο του σιτοβολώνα. H συνεχής και προσεκτική φροντίδα της καλλιέργειας εξασφαλίζει την παραγωγή προϊόντων άριστης ποιότητας και υψηλής διατροφικής αξίας.