Είμαι όλο νεύρα! Κι ο λόγος είναι γιατί δεν βρίσκω κάτι να γκρινιάξω. Πως θα γράψω το εβδομαδιαίο μου άρθρο αν δεν βρω καινούργιο θέμα να με φιτιλιάσει;
Μα υπάρχουν τόσα ζητήματα με τα οποία μπορείτε να ασχοληθείτε κύριε Σιδερά, θα μπορούσε να διερωτηθεί κάποιος. Γιατί δεν γράφεται για τις διεθνείς δημοσιογραφικές αποκαλύψεις «Cyprus Confidential» π.χ.; Τις συνταρακτικές αυτές αποκαλύψεις οι οποίες μας έχουν κάνει ρεζίλι των σκυλιών σ όλο τον πλανήτη! Ξεσκέπασμα το οποίο επιβεβαιώνει πως είμαστε μια χώρα υποτελής.