![Στο γήπεδο η Αννίτα Δημητρίου – Παρακολούθησε ποδοσφαιρικό αγώνα (Φωτος) Στο γήπεδο η Αννίτα Δημητρίου – Παρακολούθησε ποδοσφαιρικό αγώνα (Φωτος)](https://showbiz.cyprustimes.com/wp-content/uploads/2024/05/annita3-1.jpeg)
Οι φωτογραφίες που δημοσίευσε
Η Αννίτα Δημητρίου βρέθηκε πρόσφατα στο γήπεδο και παρακολούθησε ποδοσφαιρικό αγώνα. Συγκεκριμένα, η Πρόεδρος της Βουλής παρέστει στο ΑΕΚ Arena και παρακολούθησε το αγώνα για την τελική φάση του Euro κάτω των 17. Για το γεγονός μας ενημέρωσε η ίδια μέσα από τον προσωπικό της λογαριασμό στην διαδικτυακή πλατφόρμα του Instagram όπου δημοσίευσε μερικές φωτογραφία.
Μάλιστα, η Αννίτα Δημητρίου έγραψε: «Καλωσορίζουμε την τελική φάση του #Euro κάτω των #17 στην Κύπρο μας.