![Κανένα παιδί δεν πρέπει να πολεμά μόνο του τον καρκίνο! Κανένα παιδί δεν πρέπει να πολεμά μόνο του τον καρκίνο!](https://showbiz.cyprustimes.com/wp-content/uploads/socialmark-images/1713443106243705.jpg)
Εκδήλωση αγάπης και συμπαράστασης στα παιδιά που πολεμούν τον καρκίνο διοργανώνει το γυμναστήριο Machalekides Gym σε συνεργασία με το ίδρυμα «Μικροί Ήρωες».
Στις 13 Μαΐου στις 18:00 ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ στον χώρο στάθμευσης του γυμναστηρίου για να γίνουμε μια μεγάλη αγκαλιά και προσφέρουμε στους μικρούς μας ήρωες που βρίσκονται στην Παιδογκολογική Μονάδας του Μακάρειου Νοσοκομείου.
Η εκδήλωση -πρωτοβουλία του Γιώργου Μαχαλεκίδη- πραγματοποιείται για 4η συνεχόμενη χρονιά.
Κανένα παιδί δεν πρέπει να πολεμά μόνο του τον καρκίνο!