![Γ. Καρούσος: Ο πήχης και οι προσδοκίες έχουν μπει πάρα πολύ ψηλά Γ. Καρούσος: Ο πήχης και οι προσδοκίες έχουν μπει πάρα πολύ ψηλά](https://reporter.com.cy/images/7Ntaf1NE1Jb44vJ8rGYu2fkCJ2I=/787676/fill-480x480/2024/06/11/429893863_10160139113972634_3597359978455219707_n.jpg)
Ο πήχης και οι προσδοκίες έχουν μπει πάρα πολύ ψηλά και ο ίδιος θα δουλέψει «από άκρη σε άκρη» δήλωσε ο Γιάννης Καρούσος, πρώτος Πρόεδρος Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Αμμοχώστου, αναφέροντας ότι οι πολίτες έστειλαν ένα δυνατό μήνυμα και του έδωσαν μια ισχυρή εντολή για το πώς θέλουν να προχωρήσει αυτή η επαρχία.
Μιλώντας μετά την ανακήρυξή του στο Πολιτιστικό Κέντρο Αμμοχώστου στην Δερύνεια, ο κ. Καρούσος είπε ότι δημιούργησε το όραμά του μαζί με τους πολίτες της Αμμοχώστου,