Home reporter.com.cy (Αθλητισμός) Σωφρόνης: Κάποια πράγματα δεν βγήκαν, ήταν ένα δύσκολο παιχνίδι σε μια δύσκολη...

Σωφρόνης: Κάποια πράγματα δεν βγήκαν, ήταν ένα δύσκολο παιχνίδι σε μια δύσκολη έδρα

Στη δυσκολία της έδρας στάθηκε ο Σωφρόνης Αυγουστή, μετά την ήττα της Ομόνοιας επί της Ανόρθωσης με 2-0.

Σε δηλώσεις του στην Cablenet ο τεχνικός των πρασίνων ανέφερε ότι, «ξεκινήσαμε πάρα πολύ καλά. Αυτά τα παιχνίδια κρίνονται στις λεπτομέρειες. Το πρώτο ημίχρονο μπορούσαμε να σκοράρουμε. Στα αποδυτήρια είπαμε ότι θα συνεχίσουμε με τον ίδιο τρόπο, αλλά ο αντίπαλος που έβγαλε αντίδραση με την πρώτη του φάση πέτυχε το γκολ. Κάποια πράγματα δεν βγήκαν στο σημερινό παιχνίδι. Δεν θέλαμε να χάσουμε,