![Το δικό μου θαύμα είναι καλύτερο απάντησε ο Ανδρουλάκης στον Κασσελάκη Το δικό μου θαύμα είναι καλύτερο απάντησε ο Ανδρουλάκης στον Κασσελάκη](https://www.provocateur.gr/image/s700x405/fill/path/storage/202404/androulakis.jpg)
Πλησιάζουμε προς τη Μεγάλη Εβδομάδα και αυτό, όσο να ‘ναι, επηρεάζει. Ακόμα περισσότερο αν είσαι αρχηγός κόμματος σε προεκλογική καμπάνια, με τις κάλπες της Ευρωβουλής στον ορίζοντα.
Ο Στέφανος Κασσελάκης ήταν ο πρώτος που ένιωσε έντονη την επαφή με το Θείο. Συγκεκριμένα, ο πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ αποκάλυψε ότι στη βάφτισή του εμφανίστηκε ένας σταυρός από λάδι.
Ο Νίκος Ανδρουλάκης είδε το θαύμα και «ανέβασε». Απάντησε συγκεριμένα με το δικό του θαύμα βάφτισης. Ο ήλιος ο πράσινος,