![«Αν είχα ομάδα κι έπρεπε να επιλέξω έναν Κύπριο παίκτη, θα επέλεγα τον Κακουλλή» «Αν είχα ομάδα κι έπρεπε να επιλέξω έναν Κύπριο παίκτη, θα επέλεγα τον Κακουλλή»](https://protathlima.cyprustimes.com/wp-content/uploads/2023/08/KAKOULLIS-1.jpg)
Στην 3η του σεζόν μπαίνει το PRO-SHOW Podcast, μετά από τις δύο προηγούμενες χρονιές που σημείωσε απόλυτη επιτυχία.
Το πετυχημένο δίδυμο Ανδρέας Πογιατζής και Πανίκος Χατζηλιασής, με το δικό του ξεχωριστό τρόπο προσεγγίζουν τη θεματολογία και ο κόσμος αγκάλιασε την προσπάθεια, με χιλιάδες προβολές στο κανάλι μας στο you tube και στο Facebook του Protathlima.com.
Πρώτος φιλοξενούμενος της season 3, είναι ο Μαρίνος Σατσιάς, ένας άνθρωπος με μεγάλες εμπειρίες και παραστάσεις ο οποίος βρίσκεται στο στούντιο της MC Digital Media,