Home omonoianews.com (Αθλητισμός) Match Report: Ευρω-πρεμιέρα με το δεξί, πάμε στη Γεωργία για να τελειώσουμε...

Match Report: Ευρω-πρεμιέρα με το δεξί, πάμε στη Γεωργία για να τελειώσουμε τη δουλειά!

Ντεμπούτο με ευρωπαϊκή νίκη στον πάγκο της ΟΜΟΝΟΙΑΣ για τον Βάλντας Νταμπράουσκας, αφού το τριφύλλι επικράτησε με 3-1 της Τορπέντο στο ΓΣΠ και πάμε σε μια εβδομάδα στη Γεωργία για την πρόκριση στον επόμενο γύρο του Κόνφερενς Λιγκ.

Καλύτερη στο πρώτο ημίχρονο η ΟΜΟΝΟΙΑ που βρήκε το γκολ στο 41′ με κεφαλιά του Κουλιμπαλί ενώ οι Γεωργιανοί ισοφάρισαν σε 1-1 στο 75ο λεπτό με τον Πιρές σε μια φάση που φωνάξαμε έντονα για επιθετικό φάουλ στον Κουλιμπαλί.