Home omonoianews.com (Αθλητισμός) Match Report: Αξίζαμε περισσότερα όμως κρατάμε την νίκη και πάμε Ουγγαρία για...

Match Report: Αξίζαμε περισσότερα όμως κρατάμε την νίκη και πάμε Ουγγαρία για την πρόκριση!

Η ΟΜΟΝΟΙΑ ήταν καλύτερη από την Φέχερβαρ, έφτιαξε πολλέ ευκαιρίες όμως επικράτησε με το στενό 1-0 και πήρε μικρό προβάδισμα πρόκρισης ενόψει του επαναληπτικού στην Ουγγαρία σε μια βδομάδα.

Το γκολ πέτυχε ο Στεπίνσκι στο 60ο λεπτό και πλέον χρειάζεται μεγαλύτερη προσπάθεια αλλά και ευστοχία στον επαναληπτικό για να κλειδώσουμε την πρόκριση.

Α’ Ημίχρονο

Στο 0-0 το πρώτο ημίχρονο του αγώνα με την Φέχερβαρ με την ΟΜΟΝΟΙΑ να είναι καλύτερη στην αρχή και στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου όμως της λείπει το γκολ.