Home omonoianews.com (Αθλητισμός) Ημίχρονο: Μας άφησε με 10 ο διαιτητής, το εκμεταλλεύτηκε η Μίτζιλαντ και...

Ημίχρονο: Μας άφησε με 10 ο διαιτητής, το εκμεταλλεύτηκε η Μίτζιλαντ και είναι μπροστά με 3-1

Είχε τη μπάλα στη κατοχή της η Μίτζιλαντ από το ξεκίνημα και πλησίασε νωρίς την περιοχή μας. Εμείς περιμέναμε το λάθος για να φύγουμε με ταχύτητα μπροστά. Η πρώτη καλή στιγμή μάλιστα ήταν για την ΟΜΟΝΟΙΑ πριν το δεκάλεπτο με τον Κακουλλή.

Εκεί που έδειχνε να πατάει καλά η ομάδα, ήρθε το πέναλτι για την Μίτζιλαντ και η κόκκινη του Κούσουλου για να αλλάξει τις ισορροπίες. Δεχθήκαμε γκολ όμως βρήκαμε τρόπο να απαντήσουμε με τον Κακουλλή.