Home omonoianews.com (Αθλητισμός) Ημίχρονο: Εύκολα 2-0, η πρόκριση κρίθηκε και περιμένουμε να δούμε αλλαγές στην...

Ημίχρονο: Εύκολα 2-0, η πρόκριση κρίθηκε και περιμένουμε να δούμε αλλαγές στην επανάληψη

Μπήκε επιθετικά στο γήπεδο η ΟΜΟΝΟΙΑ και επέβαλε το ρυθμό της. Με κυκλοφορία προσπάθησε να διασπάσει από νωρίς την αντίπαλη άμυνα. Δεν βρήκε φάση στα πρώτα λεπτά αν και ήταν συνεχώς μπροστά στην αντίπαλη περιοχή. Βέβαια προϋποθέσεις κάναμε όμως η πολυκοσμία στην αντίπαλη περιοχή έκανε κάπως πιο δύσκολη την προσπάθεια μας για γκολ.

Ήταν εμφανής η δυναμικότητα και φαινόταν πως απλά ήταν θέμα χρόνου να βρούμε το γκολ. Και στο 23ο λεπτό ήρθε το γκολ με τον Κακουλλή και λίγο αργότερα ήρθε κι ένα εντυπωσιακό με τον Λέτσιακς.