![«Δεν έχω παράπονο από τα παιδιά, δεν αναιρώ ότι έγινε τον τελευταίο καιρό» «Δεν έχω παράπονο από τα παιδιά, δεν αναιρώ ότι έγινε τον τελευταίο καιρό»](https://omonoianews.com/wp-content/uploads/2024/04/CHA_0295.jpg)
Μία δήλωση και χωρίς δεύτερη ερώτηση έκανε στη διάσκεψη ο Αναστασίου. Τα είπε όλα σε μία του πρόταση.
Είπε:
Το αποτέλεσμα δεν είναι ευχάριστο. Στο πρώτο μέρος ελέγχαμε το παιχνίδι κι αν ήμασταν λίγο πιο σίγουροι σε μία τελική πάσα, σε 3-4 καλές στιγμές, θα βγαίναμε στο 1 εναντίον ενός με τον αντίπαλο. Τελείωσε το ημίχρονο 0-0 χωρίς να αντιμετωπίσουμε προβλήματα. Στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου δεν αντιδράσαμε όπως έπρεπε, δεν σταματήσαμε τις σέντρες και δεχθήκαμε το γκολ.