![Ακόμη μια εξαιρετική βραδιά Ακόμη μια εξαιρετική βραδιά](https://limassoltoday.com.cy/wp-content/uploads/2023/08/%CF%84%CE%B5%CF%81%CE%BB%CE%AD%CE%B3%CE%BA%CE%B1%CF%82-64ca178951109.jpg)
Ο Άρης νικησε πάλι με 5-3 και περιμένει αντίπαλο
Αυτός ο Άρης, έχει σκοπό να τρελλάνει κόσμο!
Μετά το 6-2 του πρώτου αγώνα, κέρδισε ξανά την Μπάτε, αυτή την φορά με 5-3 στην Ουγγαρία και με συνολικό σκορ 11-5 πήρε την πρόκριση και περιμένει να μάθει απόψε τον αντίπαλο στον 3ο προκριματικό γύρο του Τσάμπιονς Λιγκ, που θα είναι είτε η Καραμπάχ, είτε η Ράκοφ. (2-3 το πρωτο παιχνίδι).
Όπως και να έχει ο Άρης κλείδωσε θέση σε όμιλο μίας εκ των τριών διοργανώσεων της ΟΥΕΦΑ για πρώτη φορά στην ιστορία του,