![Τρεις συμπολίτες μας ξύρισαν τα μουστάκια τους στο Μακένζι Τρεις συμπολίτες μας ξύρισαν τα μουστάκια τους στο Μακένζι](https://larnakaonline.com.cy/wp-content/uploads/2023/11/%CE%A7%CF%89%CF%81%CE%AF%CF%82-%CF%84%CE%AF%CF%84%CE%BB%CE%BF-78.jpg)
Μια πολύ σημαντική και συμβολική κίνηση έκαναν τρεις συμπολίτες μας σήμερα στη Λάρνακα.
Συγκεκριμένα, ξυρισαν τα μουστάκια τους σήμερα το πρωί Πέμπτη 30 Νοεμβρίου στην παραλία Μακένζι, ο πρόεδρος της Σχολικής Εφορειας Λάρνακας Πέτρος Χρυσοστόμου, ο Σωτήρης Χατζητοφή πρώην εκπαιδευτικός, ο Μάριος Τσινικολας πρώην επιθεωρητής πωλήσεων ΚΕΟ.
Κουρέας στην όλη αυτή όμορφη εκδήλωση ήταν ο Δημοτικός Σύμβουλος Γιώργος Ανδρέου με το σύνθημα μια εξέταση πρόληψη για τον καρκίνο του προστάτη και με στόχο η εκδήλωση να καταστεί θεσμός ώστε χρόνο με χρόνο να αυξάνονται τα μουστάκια…
The post Τρεις συμπολίτες μας ξύρισαν τα μουστάκια τους στο Μακένζι appeared first on Larnakaonline.com.cy.