Home kerkida.net (Αθλητισμός) Λιάσος: “Δίκαιη νίκη για την Πάφο, μπορούσαμε όμως να κλέψουμε κάτι σε...

Λιάσος: “Δίκαιη νίκη για την Πάφο, μπορούσαμε όμως να κλέψουμε κάτι σε δύο φάσεις”

Δείτε τις δηλώσεις του προπονητή της ΑΕΖ. Λιάσου Λουκά στη Διάσκεψη Τύπου μετά την ήττα με 4-1 από την Πάφο στο “Αμμόχωστος”.

τυτυξ

Αρχικά… “Συγχαρητήρια στην Πάφο για τη δίκαιη νίκη της. Μπήκαμε στο γήπεδο για να αναδείξουμε τη ποιότητα μας και επιθετικά. Αποσυντονιστήκαμε μετά το όμορφο γκολ του Βαλακάρι. Σκόραρε κι άλλα γκολ η Πάφος. Μετά μειώσαμε και θεωρώ μπορούσαμε να κλέψουμε κάτι στη τελευταία φάση του πρώτου μέρους με τον Κάστρο αλλά στο πρώτο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου.