![Άρεσε και θέλουν να τον κρατήσουν! Άρεσε και θέλουν να τον κρατήσουν!](https://www.kerkida.net/sites/default/files/2024-05/MixCollage-01-Mar-2024-06-51-PM-2019.jpg)
Ο Jair Diego Alves de Brito ή αλλιώς Ζάζα, όπως μας συστήθηκε τον Ιανουάριο μέσα σε ένα πεντάμηνο κατάφερε να αφήσει καλές εντυπώσεις στα Κυπριακά γήπεδα..
Ο Βραζιλιάνος ακραίος επιθετικός κατέγραψε 14 συμμετοχές στο πρωτάθλημα με την Πάφο, σκόραρε δύο γκολ και ήταν βασικό μέλος της ομάδας στον τελικό Κυπέλλου απέναντι στην Ομόνοια. Άρεσε πολύ ο Ζάζα όχι μόνο στους Παφίτες αλλά και στη διοίκηση.
Ήρθε δανεικός από την Casa Pia AC, ομάδα πρώτης κατηγορία της Πορτογαλίας και θα πρέπει να θεωρείται δεδομένη η κίνηση της Πάφος FC για να τον κρατήσει.