Home kerkida.net (Αθλητισμός) Αντόνε: “Μετά το διάλειμμα για το νερό χάσαμε το ρυθμό μας, σπατάλησε...

Αντόνε: “Μετά το διάλειμμα για το νερό χάσαμε το ρυθμό μας, σπατάλησε τον χρόνο ο αντίπαλος”

Ο προπονητής του Απόλλωνα Μπογκτάν Αντόνε μίλησε στη διάσκεψη Τύπου μετά το 1-1 με τον Οθέλλο Αθηαίνου.

αααααααααε

“Τι να πω. Δεν έχω πολλά να πω. Μπήκαμε καλά κάναμε καλή αρχή, με φάσεις και σκοράραμε σχετικά νωρίς. Μετά ήταν το διάλειμμα για το νερό και χάσαμε τον ρυθμό μας και ήρθε καπάκι η ισοφάριση του αντιπάλου και το σκορ πήγε στο 1-1 στο ημίχρονο. Στο δεύτερο ημίχρονο επιβάλαμε τον ρυθμό μας χάσαμε ευκαιρίες όμως δεν καταφέραμε να σκοράρουμε.