Home kerkida.net (Αθλητισμός) ”Είναι μάθημα για μένα για το ποιοι μπορούν να ακολουθήσουν / Η...

”Είναι μάθημα για μένα για το ποιοι μπορούν να ακολουθήσουν / Η ευθύνη είναι δική μου”

Διαβάστε τι δήλωσε στην κάμερα της Cablenet μετά το τέλος του αγώνα κόντρα στην Ομόνοοια ο τεχνικός της Ομόνοιας, Σωφρόνης Αυγουστή.

γφγφγφ
”Εμείς ευθυνόμαστε για το αποτέλεσμα, η ευθύνη είναι του ίδιου του προπονητή όταν ξεκινάς με τον καλύτερο τρόπο με γκολ από το πρώτο λεπτό και μετά κάνεις το 1-3.  Δώσαμε εμείς δικαιώματα για να είμαστε ξεκάθαροι, έπρεπε να κρατήσουμε περισσότερο την μπάλα. Κάναμε κάποια λάθη και κατάφερε η αντίπαλος να ισοφαρίσει το παιχνίδι. Οι δύο αλλαγές που κάναμε στο ημίχρονο μας βοήθησαν πάρα πολύ.