![Δήμαρχος Αμμοχώστου: Περιμένουμε την επιστροφή στην αγαπημένη μας πόλη Δήμαρχος Αμμοχώστου: Περιμένουμε την επιστροφή στην αγαπημένη μας πόλη](https://cyprustimes.com/wp-content/uploads/2022/12/ammochostos-dimos-1-1.jpg)
«Δεν θα βάλω ποτέ πάνω το κομματικό συμφέρον και θα συνεχίσουμε όσα έχουμε κάνει τα τελευταία 5 χρόνια»
Δεν έχω την έγνοια για να πανηγυρίσω, ούτε είμαι πολύ ευτυχισμένος γι’ αυτή την εκλογή, δήλωσε ο επανεκλεγείς Δήμαρχος Αμμοχώστου, Σίμος Ιωάννου, εξηγώντας ότι «εμείς οι Αμμοχωστιανοί κάνουμε απλώς το καθήκον μας, περιμένουμε την ημέρα που θα επιστρέψουμε στην αγαπημένη μας πόλη».
Μετά την ανακήρυξή του, σήμερα, ο κ. Ιωάννου υποσχέθηκε ότι θα είναι ο Δήμαρχος όλων των Αμμοχωστιανών,