![Αυτό το καλοκαίρι ας γίνουμε… ρετρό! Αυτό το καλοκαίρι ας γίνουμε… ρετρό!](https://city.sigmalive.com/media/images/iStock-1215192356_meta_photo.original.png)
Φαντάστηκες να έβλεπες ένα υπέροχο ηλιοβασίλεμα και να μην το απαθανάτιζες με μια φωτογραφία στο τηλέφωνό σου; Να έβγαινες με την παρέα σου στο αγαπημένο σας παραλιακό μπαράκι και να μην πόσταρες ένα story τη στιγμή που μπήκε το αγαπημένο σας τραγούδι; Πόσο παράξενο φαντάζει πια να απολαμβάνεις μια καλοκαιρινή συναυλία τον αγαπημένο σου τραγουδιστή και να μην κρατάς το κινητό και ταυτόχρονα να καταγράφεις τη στιγμή;
Κάνεις τα πάντα να πετύχεις κράτηση στο αγαπημένο σου εστιατόριο. Στο μπαράκι που έγινε στέκι σου,