![Σε ρυθμούς Λιθουανίας η Εθνική μας ομάδα Γυναικών Σε ρυθμούς Λιθουανίας η Εθνική μας ομάδα Γυναικών](https://www.alphanews.live/sites/default/files/styles/f_575_320/public/2024-07/1720514722.jpg?h=1e0cebe0&itok=joqdIr5m)
Σε ρυθμούς Λιθουανίας μπήκε από το απόγευμα της Δευτέρας η Εθνική μας ομάδα Γυναικών. Ο αγώνας θα διεξαχθεί την ερχόμενη Παρασκευή 12 Ιουλίου στο Στάδιο Εθνικός Άχνας και θα αρχίσει στις 20:00.
Η αναμέτρηση με τη Λιθουανία αφορά την 5η αγωνιστική για τον πρώτο όμιλο της 3ης Κατηγορίας του UEFA Women’s EURO 2025 και θα είναι η τελευταία μας στην Κύπρο.
Η προετοιμασία ενόψει Λιθουανίας μπαίνει στην τελική ευθεία χωρίς ουσιαστικά προβλήματα και θα ολοκληρωθεί την Πέμπτη στο γήπεδο που θα φιλοξενήσει τον αγώνα.