![Ευαγγελίδης: Με όραμα και σχέδιο, η Λάρνακα μπορεί να κάνει τη διαφορά Ευαγγελίδης: Με όραμα και σχέδιο, η Λάρνακα μπορεί να κάνει τη διαφορά](https://www.alphanews.live/sites/default/files/styles/f_575_320/public/2024-05/sygkentrosi.jpg?h=23ac60e6&itok=qRnSHwPs)
Μήνυμα νίκης χαρακτήρισε ο ανεξάρτητος υποψήφιος Πρόεδρος του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λάρνακας Ευάγγελος Ευαγγελίδης, τη μαζική προσέλευση πολιτών στην τελική προεκλογική του συγκέντρωση, στην οποία παρευρέθηκε και απηύθυνε χαιρετισμό η Πρόεδρος της Βουλής και Πρόεδρος του ΔΗΣΥ κ. Αννίτα Δημητρίου. Παρευρέθηκαν επίσης βουλευτές, δήμαρχοι, παράγοντες της πόλης και εκατοντάδες Λαρνακείς.
Ο Ευάγγελος Ευαγγελίδης, είπε στον χαιρετισμό της η Πρόεδρος της Βουλής, είναι ο ιδανικός άνθρωπος για να υπηρετήσει τον νεοσύστατο θεσμό του Επαρχιακού Οργανισμού Αυτοδιοίκησης Λάρνακας.